Flower Expo 

seminaria, konferencje, pokazy
PROGRAM TOWARZYSZĄCY

 

  CZWARTEK (5 września)  900-1800
   
1000-1100
Oficjalne uroczyste otwarcie wystaw ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA 
 
scena w holu głównym
   
1000-1300 Warsztaty z oprogramowaniem VECTORWORKS LANDMARK
  sala A, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1000-1300 Warsztaty z oprogramowaniem GARDENPHILIA DESIGNER
sala B, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1130-1300
Pokaz florystyczny "FLORYSTYCZNE PRET-A-PORTER. JESIEŃ-ZIMA" 
Maciej Krzus, Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze
 
scena w holu głównym
   
1200-1500 Seminarium WIEDZA DLA PRODUCENTÓW
  sala C1, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1300-1400 Mini pokazy florystyczne na stoiskach
Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze
hala 3, stoisko 3.73
   
1400-1600
Pokaz florystyczny gwiazdy "KWIATOWE OCZAROWANIE. TRENDY"
Hans Zijlstra, Holandia
 
scena w holu głównym
   
1400-1800 Warsztaty projektowe "MAŁA PRZESTRZEŃ-WIELKIE MOŻLIWOŚCI"
Agnieszka Hubeny-Żukowska, Pracownia Sztuki Ogrodowej
  sala A, p. I
  udział płatny >>
   
1515-1730 Seminarium WIEDZA DLA HANDLU
sala C1, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1615-1630
Aukcja bukietów na cel charytatywny
 
scena w holu głównym
   
   
  PIĄTEK (6 września)  900-1800
   
1000-1130 Pokaz florystyczny „KWIACIARNIA 3R - REDUCE, REUSE, RECYCLE"
Luiza i Mateusz Janeczek, Kwiaciarnia Badylarz
scena w holu głównym
   
1000-1300 Warsztaty z oprogramowaniem VECTORWORKS LANDMARK
  sala A, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1000-1300 Warsztaty z oprogramowaniem GARDENPHILIA DESIGNER
sala B, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1000-1445 20.Ogólnopolska Konferencja MOCNO ZIELONE MIASTO
  sala B, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1000-1600 STOISKO EDUKACYJNO-PROMOCYJNE
Otwarte warsztaty, pokazy i zajęcia edukacyjne
Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
  teren otwarty, stoisko ZZW
   
1000-1800
Otwarte porady specjalistów STREFA PORAD
  hala 3, stoisko 3.26
  wstęp wolny
   
1200-1300 Mini pokazy florystyczne na stoiskach
Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze
  hala 3, stoisko 3.73
   
1300-1430 Pokaz florystyczny "FLOWER FORCE"
Zygmunt Sieradzan, Stowarzyszenie Florystów Polskich
scena w holu głównym
   
1500-1515
Aukcja bukietów na cel charytatywny
 
scena w holu głównym
   
1515-1630 Seminarium ROŚLINY DONICZKOWE W DEKORACJACH EVENTOWYCH
Magdalena Kaczmarek- Sidor i Maja Pisula, Warszawianki Kwiaciarnia Eventowa
  sala C1, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1630-1800 Seminarium VISUAL MERCHANDISING - SZTUKA PREZENTACJI
Anna Zalewska, Lilit Flower Boutique
sala C1, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
   
  SOBOTA (7 września)  900-1700
   
930-1530 SPRZYJAMY PSZCZOŁOM
Otwarte warsztaty, pokazy i zajęcia edukacyjne dotyczące pszczół i innych zapylaczy 
Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych
  teren otwarty, stoisko T1
   
1000-1600 STOISKO EDUKACYJNO-PROMOCYJNE
Otwarte warsztaty, pokazy i zajęcia edukacyjne
Zarząd Zieleni m.st. Warszawy
  teren otwarty, stoisko ZZW
   
1000-1130
Pokaz florystyczny "OGRÓD W DOMU. DOM W OGRODZIE" 
Ewa Skutnik, Julita Rabiza-Świder, Anna Mojska, Ewa Bugaj Studia Podyplomowe Florystyka - Sztuka Układania Kwiatów
 
scena w holu głównym
   
1000-1300 Warsztaty z oprogramowaniem GARDENPHILIA DESIGNER
  sala B, p. I
  wstęp wolny po rejestracji >>
   
1000-1520 NATURALNY WYBÓR wykłady i prezentacje
Praktyczna wiedza i porady ekspertów dla właścicieli ogrodów i pasjonatów - ciekawe rośliny, pielęgnacja, inspiracje
sala C1, p. I
  wstęp wolny
   
1000-1600 Otwarte porady specjalistów STREFA PORAD
hala 3, stoisko 3.26
  wstęp wolny
   
1230-1530 Mini pokazy florystyczne na stoiskach
Dolnośląski Zespół Szkół w Jaworze
hala 3, stoisko 3.73
   
1300-1430 Pokaz florystyczny "BARWY, BOXY, BUKIETY"
Magdalena Kaczmarek-Sidor, Warszawianki Kwiaciarnia Eventowa
scena w holu głównym
   
   
  POZOSTAŁE WYDARZENIA - CZWARTEK-PIĄTEK-SOBOTA (5-6-7 września)  przez wszystkie dni trwania targów
   
KONKURS ROŚLIN NOWOŚCI
Jedyny w Polsce konkurs promujący nowe odmiany roślin
Związek Szkółkarzy Polskich
  hol główny i stoiska laureatów
 
KONKURS NA NAJATRAKCYJNIEJSZE STOISKA
  stoiska laureatów
   
EGZAMIN SZKOŁY FLORYSTYCZNEJ
Podyplomowe Studia Florystyka - Sztuka Układania Kwiatów SGGW
hala 3, stoisko 3.11
   
SHOWROOMY:
"URBAN JUNGLE" 
Projekt i wykonanie - Zygmunt Sieradzan
hala 3, stoisko 3.46

"GREEN CODE"
Projekt i wykonanie - Karolina Ładyżyńska-Skrzypek
  hala 3, stoisko 3.47

WYSTAWA AKWARELOWE OGRODY
Grupa Flora-Art - Edyta Andrejczyk, Jarek Drążek, Jolanta Drozd, Krystyna Lubański, Barbara Trzeciak
  hala 3, stoisko 3.78
   
KIERMASZ ROŚLIN
Drzewa, krzewy, pnącza, byliny, rośliny sadownicze i cebulowe
  teren otwarty
   

 

 

 

 

DO GÓRY