25. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE - podsumowanie

Jubileuszowa, 25 - ta edycja międzynarodowych targów roślin „ZIELEŃ TO ŻYCIE”, odbyła się w dniach 31 sierpnia - 2 września w Warszawie w EXPO XXI. Targom po raz drugi towarzyszyło Flower Expo Polska – poświęcone kwiatom ciętym, doniczkowym i florystyce.

Hasło przewodnie ,,Odetchnij zielenią” zwracało uwagę na ekologiczne i społeczne korzyści z otaczania się roślinami.

W targach wzięło udział 300 wystawców z 12 krajów. Zagraniczne firmy stanowiły ponad 20% ogółu wszystkich wystawców. Najliczniej poza Polską reprezentowana była Holandia, następnie Belgia, Dania i Francja. W targach wzięli udział wystawcy z Niemiec, Wlk. Brytanii, Irlandii, Litwy, a w sektorze florystycznym poza dominującymi wystawcami z Holandii także firmy z Kolumbii, Ekwadoru, Kenii i Włoch. Połączenie obu sektorów pozwoliło na przedstawienie odbiorcom targów kompletnej oferty roślin i produktów do ogrodu oraz do dekoracji wnętrz.

więcej w pliku do pobrania >>


Gratulacje od Rektora SGGW

Z okazji Jubileuszowej 25. Edycji Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE, mam zaszczyt złożyć serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji, promocji oraz rozwoju tego niezwykle ważnego dla środowiska ogrodniczego wydarzenia.

więcej w pliku do pobrania >>


 

ZIELEŃ TO ŻYCIE - 25 lat promocji zieleni


Jubileuszowa 25 edycja Międzynarodowej Wystawy ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” odbędzie się w dniach 31 sierpnia - 2 września w Warszawie w EXPO XXI. Hasło tegorocznej edycji ODETCHNIJ ZIELENIĄ zwraca uwagę na ekologiczny i społeczny aspekt obecności roślin w przestrzeni i świadomego jej projektowania dla poprawy środowiska i jakości życia.
Swoją obecność na targach potwierdziło ponad 300 firm z Polski i kilkunastu krajów Europy, Ameryki Południowej i Afryki. Ofertę zaprezentują producenci roślin ozdobnych i owocowych do terenów zewnętrznych i do wnętrz, dostawcy techniki, sprzętu, dekoracji oraz wsparcia produkcji i sprzedaży.

więcej w pliku do pobrania >>


 

 

 

 

DO GÓRY