Flower Expo 

 

NATURALNY WYBÓR - hasło 27. Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz 4. edycji FLOWER EXPO POLSKA, nawiązuje do organicznej potrzeby człowieka bliskiego kontaktu z naturą, otaczania się zielenią i kwiatami.

Zieleń w mieście staje się remedium na skutki ekspansywnej urbanizacji oraz konsekwencji związanych ze zmianami klimatycznymi i społecznymi. Podnoszenie świadomości społeczeństwa w obszarze podejmowania decyzji z poszanowaniem natury oraz roli zieleni może mieć realny wpływ na poprawienie jakości życia mieszkańców miast i wsi. Naturalny wybór to także wpisana w polską tradycję pasja do kwiatów, które towarzyszą celebracji najważniejszych okazji w życiu, niosą piękno, radość i wdzięczność. Idea zostanie uwzględniona przy scenografii i programie targów – konferencji, pokazów, prezentacji, seminariów i warsztatów. Stawiamy przy tym na: naturalność, jakość, bioróżnorodność, czyli akcenty charakteryzujące synergię dwóch wydarzeń: ZIELEŃ TO ŻYCIE &FLOWER EXPO POLSKA.

 


 

ROŚLINY I OGRODY W MIĘDZYNARODOWYM WYDANIU - 5-7 września 2019

Nowości z zakresu osiągnięć technologicznych i hodowlanych, produkty najwyższej jakości, bogaty program wydarzeń towarzyszących wypełniony pokazami, warsztatami i seminariami. Targi ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz FLOWER EXPO POLSKA, to wieloletnia tradycja i sprawdzona formuła dająca możliwość budowania bezpośrednich relacji o dużym biznesowym potencjale. To też miejsce spotkania branżowych liderów rynku oraz hobbystów, zaproszenie do dyskusji, przegląd dynamicznego i rosnącego w siłę „zielonego sektora gospodarki”.

więcej w pliku do pobrania >>


 

 

26. Międzynarodowa Wystawa „ZIELEŃ TO ŻYCIE” & 3. FLOWER EXPO POLSKA’2018 - podsumowanie

26-ta edycja międzynarodowych targów roślin „ZIELEŃ TO ŻYCIE”, wraz z trzecią odsłoną Flower Expo Polska odbyły się w dniach 6-8 września w Warszawie w EXPO XXI. To udane wydarzenie połączyło dwa uzupełniające się sektory prezentując ofertę roślini produktów do ogrodu oraz kwiatów i dekoracji do wnętrz. Targi odbyły się pod hasłem ,,Kolekcja korzyści”.

więcej w pliku do pobrania >>


 

KOLEKCJA OGRODOWYCH INSPIRACJI na targach Zieleń to Życie

Drzewa, krzewy i kwiaty - kolorowe, bujne, oszałamiające mnogością odmian, a także dekoracje, akcesoria i techniczne nowinki zagoszczą ponownie w Warszawie w EXPO XXI na ul. Prądzyńskiego 12/14. W dniach 6-8 września odbędzie się 26. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz 3 edycja Flower Expo Polska. W targach bierze udział blisko 300 wystawców z kilkunastu krajów– najwięcej z Polski, Holandii, Belgii, Francji, a także z Niemiec, Japonii, Ekwadoru i Włoch. Pierwsze 2 dni skierowane są do osób zawodowo zajmujących się sprzedażą i usługami w ,,zielonej branży”. 

więcej w pliku do pobrania >>


 

ZIELEŃ TO ŻYCIE wraz z FLOWER EXPO POLSKA – targi roślin, kwiatów i techniki ogrodniczej już we wrześniu w Warszawie.

Rośliny do ogrodów i wnętrz, a także technikę, środki do produkcji , akcesoria i dekoracje to wszystko zobaczymy podczas 26. edycji Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE i FLOWER EXPO POLSKA  w  dniach od 6 do 8 września w EXPO XXI Warszawie. Hasło wystawy - „Kolekcja korzyści” - przypomina, że ogród to nie tylko dekorowanie otoczenia domu, ale również zdrowie, ruch i relaks na świeżym, odreagowanie stresów, zabawa i miejsce realizacji pasji

więcej w pliku do pobrania >>


ZIELEŃ TO ŻYCIE & FLOWER EXPO POLSKA - jeden właściciel

Połączone targi Wystawa  ,,ZIELEŃ TO ŻYCIE” oraz towarzyszące Flower Expo Polska odbędą się w dniach 6-8 września 2018 r. w Expo XXI WARSZAWA przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Trzecia edycja Flower Expo to jednocześnie zmiana właściciela. Aktualnie właścicielem obydwu marek jest Agencja Promocji Zieleni, która nabyła prawa do marki Flower Expo Polska od dotychczasowego holenderskiego partnera BureauSierteelt..

więcej w pliku do pobrania >>


25. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE - podsumowanie

Jubileuszowa, 25 - ta edycja międzynarodowych targów roślin „ZIELEŃ TO ŻYCIE”, odbyła się w dniach 31 sierpnia - 2 września w Warszawie w EXPO XXI. Targom po raz drugi towarzyszyło Flower Expo Polska – poświęcone kwiatom ciętym, doniczkowym i florystyce. Hasło przewodnie ,,Odetchnij zielenią” zwracało uwagę na ekologiczne i społeczne korzyści z otaczania się roślinami. W targach wzięło udział 300 wystawców z 12 krajów. Zagraniczne firmy stanowiły ponad 20% ogółu wszystkich wystawców. Najliczniej poza Polską reprezentowana była Holandia, następnie Belgia, Dania i Francja. W targach wzięli udział wystawcy z Niemiec, Wlk. Brytanii, Irlandii, Litwy, a w sektorze florystycznym poza dominującymi wystawcami z Holandii także firmy z Kolumbii, Ekwadoru, Kenii i Włoch. Połączenie obu sektorów pozwoliło na przedstawienie odbiorcom targów kompletnej oferty roślin i produktów do ogrodu oraz do dekoracji wnętrz.

więcej w pliku do pobrania >>


 

DO GÓRY